Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MERANIE ENERGETICKÝCH DRÁH

Späť na ponuku

MERANIE ENERGETICKÝCH DRÁH PRÍSTROJOM SUPERTRONIC

Aké sú výhody merania energetických dráh prístrojom Supertronic.

Ide o neinvazívnu metódu, ktorá už v predstihu môže odhaliť funkčné problémy v určitom orgáne. Má najväčší význam v prevencii, kde je regenerácia taktiež najúčinnejšia a kde sa dá spoľahlivo odstrániť príčinu poruchy funkcie orgánu. Pokiaľ sa zdravý človek nechá zmerať minimálne 1x za pol roka u poradcu, ktorý využíva túto metódu, nemusí mať obavy z nebezpečných chronických onemocnení. Prístroj preukáže funkčné poruchy ešte pred prejavením symptómov. Následné regeneračné pôsobenie vytestovaného preparátu zabráni ďalšiemu rozvoju poruchy a vráti funkciu príslušného orgánu do normálnych hodnôt.

Pokiaľ už klient vykazuje určité symptómy, Supertronic dokáže zacieliť regeneráciu priamo na onemocnenie a organizmus sa vracia omnoho rýchlejšie k normálu. Aj v prípade ťažkých a koľkokrát neliečiteľných postihnutí dochádza aspoň k čiastočnej náprave behom 6 až 9 mesiacov riadenej regenerácie. Ako dlho bude regenerácia trvať, závisí na hĺbke postihnutia. U mladých ľudí alebo u problémov, ktoré sa objavili v nedávnej dobe, môže dôjsť k náprave už do 3 týždňov. Regeneráciu možno väčšinou kombinovať s klasickou liečbou lebo princíp regeneračného pôsobenia je úplne odlišný od pôsobenia klasických liečiv. Existujú niektoré výnimky, to však poradcovia Energy poznajú a vedia, ktorý alternatívny preparát v ktorom prípade použiť.

Metóda merania Supertronicom je určená k odhaľovaniu funkčných problémov, čím sa líši od lekárskej diagnostiky, pri nej sa zisťujú organické poruchy a anatomické zmeny. Nedá sa teda zamieňať lekársku diagnostiku s diagnostikou energetickou, ktorá je jej alternatívnou a klasickú medicínsku diagnostiku vhodne dopĺňa.

Cestou analýzy sa dá zistiť zdroj problémov, prípadne z čoho a prečo postihnutie vzniklo, vrátane zistenia stresu, jeho druhu a tiež jeho emocionálny pôvod.

Meranie Supertronicom je jediná bežne dostupná metóda, ktorá dokáže tiež vytestovať preparáty ,,nabité" bioinformáciami (napr. homeopatika, prípravky Energy).

Ako Supertronic funguje

Prístroj vychádza z metódy nazývanej ,,elektroakupunktúra podľa Dr.Volla" (EAV) a bol vyvinutý a prispôsobený pre potreby poradcov firmy Energy. Ide o elektronické zariadenie, ktoré prostredníctvom elektrickej vodivosti kože v presne definovaných akupunktúrnych bodoch meria momentálny energetický stav orgánovej akupunktúrnej dráhy, prípadne konkrétneho orgánu alebo jeho tkaniva. Laicky povedané, zisťuje, akým spôsobom autonómné centrá v mozgu a v chrbticovej mieche riadi činnosť jednotlivých orgánov a ich tkanivá. Umožňuje tiež priame testovanie vhodnosti bioinformačných preparátov pre konkrétneho človeka podľa jeho momentálnej potreby.

Čo prístroj dokáže

Zmeraním bodov na rukách a nohách a následnou analýzou ich hodnôt sa dá pomerne presne určiť zdroj prípadných problémov. Je možné určiť druh stresu, ktoré enzymatické systémy nepracujú na 100 %, či nejde o poruchu vstrebávania v tenkom čreve a zároveň je možné odhaliť aj infekčné stavy. Nejdené sa o lekársku diagnostiku, ale o zistenie funkčnosti jednotlivých systémov. Po tejto analýze je možné priamo vytestovať konkrétny preparát alebo kombináciu prípravkov, vhodných k obnove funkcii orgánu, k jeho regenerácií.

Kto môže absolvovať vyšetrenie

Každý, bez ohľadu na vek, pohlavie a druh onemocnenia. Určité opatrnosti sú treba pri ľuďoch vysokého veku, lebo u nich sú chronické stavy veľmi zakorenené a je treba počítať s dlhodobou regeneráciou. Meranie nevadí ani ľuďom s kardiostimulátorom alebo tehotným ženám. Meranie detí je limitované iba veľkosťou prstov, je možné ich uskutočniť zhruba od 3 rokoch. Mladšie deti a zvieratá je možné merať a testovať cez prostredníka.

Čo je treba ešte vedieť

Samotný prístroj nemôže spôsobiť žiadne problémy. Preparáty vybrané pri testovaní však môžu pri ťažkých onemocneniach privodiť prechodné zhoršenie zdravotného stavu následkom odliečovacej reakcie, tzv. reverzia. Každý chronický problém sa pri liečbe alebo regenerácií vracia do svojho akútneho štádia, čo môže klient vnímať ako zhoršenie stavu. Trvá však len niekoľko hodín, niekedy dní, ale každý poradca vie, ako túto situáciu riešiť a prípadné potiaže eliminovať alebo aspoň zmierniť. Prístrojom sa nedá merať narušenú kožu.

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007