Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MASÁŽE

Späť na ponuku

LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ
Trápi Vás celulitída?
Máte pocit opuchnutého tela, prípadne následkom operácie, zápalu alebo ožiarenia opuch niektorej jeho časti, ste často unavená ?
Pomôže Vám lymfodrenáž- je to nielen rehabilitačná, rekondičná ale aj liečebná metóda, ktorá ,,vyčistí" tkanivá od stagnujúcej medzibunkovej tekutiny, plnej únavových, toxických odpadových látok. Pôsobením na lymfatický systém sa zlepšuje jeho funkcia. Táto masáž je pomalá a jemná a pri aplikácii na dolných končatinách, sedacích svaloch a bruchu spolu s tzv. anticelulitídnymi hmatmi má výrazný účinok na odstraňovanie ,,pomarančovej" kože. Pri lymfodrenážnej masáži pôsobíme len na kožu a podkožie a je dôležité poznať lymfatický systém, jeho ,,rozvodie", uloženie a spôsob vyprázdňovania lymfatických uzlín. Pokožka už po niekoľkých aplikáciach lymfodrenáže pôsobí vyhladene, vypne sa a ,,omladne".
Má aj veľký relaxačný účinok, je vhodná pre všetkých vystresovaných ľudí ale hlavne pre ženy, ktoré chcú byť stále pekné.
Tak neváhajte ani Vy a vyskúšajte túto pomerne málo známu cestu ku kráse !

Fyzioterapeut doporučuje: kombinovať s Dream healther a infrasaunou

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007