Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MASÁŽE

Späť na ponuku

BANKOVANIE
Liečenie odsávacími bankami alebo bankovanie je alternatívna liečebná metóda, pri ktorej sa sklenené banky rôzneho tvaru a veľkosti nahriate z vnútra teplým vzduchom prikladajú na kožu a podtlakom spôsobeným ochladením teplého vzduchu sa na ňu prisajú. Podtlak v banke, ktorý môžeme v súčasnosti dosiahnuť aj inými prostriedkami, vtiahne časť kože i podkožia do banky, spôsobí silné prekrvenie, prehriatie ošetrovaného povrchu kože a pri dlhšej aplikácii aj jemné krvné podliatiny. Pôsobením podtlaku na kožu, spodné vrstvy spojivového tkaniva a cievny systém, sa odstraňujú poruchy dynamiky cievneho prúdenia krvi, dochádza k zvýšenému okysličovaniu bunkového tkaniva, zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovania nahromadených škodlivín z tela. Reflexné zóny, alebo zóny odsávania, ktoré ovplyvňujú aj príslušné vnútorné orgány sa väčšinou nachádzajú na chrbte a hrudníku, slúžia nielen pri diagnostike, ale aj pri vlastnej terapii. Hlavným cieľom liečenia odsávacími bankami je posilniť samoliečiace sily organizmu, dať ich do pohybu, aktivizovať a regenerovať celý organizmus a zvyšovať jeho výkonnosť. V súčasnosti sa pre svoju nenáročnosť a pozoruhodný účinok pri liečení mnohých akútnych a chronických chorôb dostáva znova do pozornosti lekárov i laikov.
Liečba bankovaním sa v Číne používa niekolko tisícročí. Bankovanie reguluje tok qi a krvi. Napomáha k vyťahovaniu škodlivosti ( chlad, vietor, horko, vlhko) na povrch a ich vylúčeniu. Bankovanie ďalej rozhýbava qi a krv a otvára kožné póry. Nič nedokáže rozhýbať qi a krv ako pravé bankovanie.

Vplyv na pokožku:
Prostredníctvom mierneho ťahu sa zrýchľuje tkanivový metabolizmus pokožky, zlepšuje sa činnosť potných a mazových žliaz a kožného dýchania, zvyťuje sa prísun živín ku tkanivu.

Vplyv na svaly:
Ťah vyvíjaný pri bankovaní, stimuluje podkožné kapiláry čo aktivuje funkcie krvných ciev vo svaloch. Rozšírenie ciev vo svaloch zlepšuje prietok krvi, tým že sa odstráni stagnácia dôjde tak k výraznému zlepšeniu napr. zmrznutého ramena.

Vplyv na kĺby:
Jedna z diagnóz na ktorú je vhodné použiť bankovanie je chronický reumatizmus. Ak je ochorenie miernej povahy, je možné takmer úplné uzdravenie. Bankovanie odstraňuje i prípadné svalové spazmy v okolí postihnutého kĺbu.

Ďalšie použitie bankovania:

  • únava, závrate, astma
  • bolesti žalúdku, gynekologické problémy
  • ochrnutie dolných končatín
  • bolesti a stuhnutosť svalov chrbáta, šije, ramien a končatín
  • horúčkovité ochorenia
  • nespavosť, kašeľ, prechladnutie, chrípka, zápcha
  • bolesti hlavy, bolesti zubov
  • celulitída

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007