Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MASÁŽE

Späť na ponuku

KLASICKÁ MASÁŽ
Priaznivé úcinky masáže- rec dotykov je zrozumitelná pre všetkých ludí bez rozdielu. Podráždené alebo bolestivé miesta si mimovolne šúchame a v pohladkaní nachádzame útechu a upokojenie. Jednou z najstarších techník, ktoré ludia používajú na udržiavanie pevného zdravia, je masáž. Dnes sa už dôležitost dotykových terapií všeobecne uznáva. O masáži sa vie, že stimuluje a reguluje aj fyziologické pochody ako trávenie, dýchanie atd. Zlepšuje svalový tonus, pohyblivost klbov a správne držanie tela, podporuje prúdenie krvy a lymfy a pomáha obnovovat rovnováhu hormonálnej a nervovej sústavy.
Masáž je nielenže prospešná pre telo, ale aj psychicky cloveka povznáša- vyvoláva pocit starostlivosti a prijatia, podpory a empatie. Pomáha ludom znovu nájst spojenie s najvnútornejšou podstatou a vytvárat si pozitívnejšiu predstavu o sebe samom. Masážne a iné dotykové terapie podporujú volné prúdenie životadarnej energie, ciže životnej sily a obnovujú tak vyrovnanost a rovnováhu.


Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007