Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MASÁŽE

Späť na ponuku

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDLA
Reflexná masáž je skvelá príležitosť pre naše telo, ktoré má dokonalý samoliečivý mechanizmus. My mu len pomáhame znova nájsť stratené sily a rovnováhu. Reflexná terapia je úžasne účinná metóda netradičnej starostlivosti o človeka.
Na našich chodidlách je presná mapa celého tela, ktorú môžeme využiť nielen na spoľahlivú diagnostiku, ale súčasne na prevenciu a na uvoľnenie, ale hlavne na nápravu porúch pohybového aparátu a vnútorných orgánov. Používali ju staré civilizácie dávno pred naším letopočtom. Masážou a stlačením reflexných plôšok a bodov sa dosahuje prostredníctvom nervových spojov cez reflexné oblúky liečebný účinok. Takto pôsobíme na nervový systém, ktorý riadi pochody v organizme človeka. Pri tejto masáži sa dráždia receptory, toto podráždenie sa prenáša prostredníctvom dráhami do mozgu a odtiaľ idú spätné reakcie do kože, podkožia, šliach, svalov, orgánov. Má priaznivý vplyv na odstránenie spazmov-napätia. V štátoch ako je Nemecko, Rakúsko je popri klasickej najžiadanejšia práve reflexná masáž chodidla.

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007