Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  MASÁŽE

Späť na ponuku

ŠPORTOVÁ MASÁŽ
Masáž pred športom a cvičením aj po ňom sa veľmi odporúča. Pred pohybovou aktivitou sa používajú povzbudzujúce techniky (hnetenie, nárazové úkony a hmaty).
Po cvičení, námahe atď. vznikajú svalové kŕče a únava v dôsledku obmedzeného prietoku krvi v príslušnej oblasti. Presilenie vzniká, keď je sval vystavený neúmernej záťaži. Vtedy sa používajú techniky umožňujúce vymasírovanie hlboko uloženého svalstva, ukľudňujúce, prehrievacie hmaty, ktoré pomôžu vylúčiť odpadové látky nahromadené v svaloch, vhodné je ich spojiť s lymfatickou drenážou. Tá je veľmi účinná aj pri ošetrovaní poranení vzniknutých pri športe (vyvrtnutie).

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007