Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  REGENERÁCIA V PENTAGRAME®

Späť na ponuku

Nová progresívna metóda reverznej regenerácie je založená na princípoch bioinformačnej terapie a holistickom prístupe človeku. Využíva najnovšie poznatky psychotroniky, fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Nosičom bioinformácií je bylinný polykompozitný (viaczložkový) extrakt, zladený podľa určitého poriadku tak, aby pomáhal uviesť do rovnovážneho stavu všetky životné pochody v tele. Následne dochádza k celkovému posilneniu imunity a celkovej harmonizácii osobnosti človeka.
Každá rastlina, nerast a ostatné látky, ktoré možno využiť na regeneráciu, majú najväčšiu účinnosť pri určitom stupni riedenia. Bioinformačné prípravky vyvinuté na základe takejto novej metódy pôsobia na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Účinné látky z rastlín ovplyvňujú telesné orgány priamo cez meridiánové prepojenie a informačné zložky rušia príčinu ochorenia pomocou biorezonancie už v informačnom poli človeka. Ich maximálna účinnosť sa prejaví prostredníctvom synergického efektu. Rovnováha sa v tele nastoľuje pomocou reverzných príznakov minulých ochorení.
Celý systém reverznej regenerácie Energy tvorí päť základných širokospektrálnych regeneračných prípravkov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a sú určené na harmonizáciu všetkých dôležitých oblastí ľudského organizmu. Slovo ,,širokospektrálny" pritom vyjadruje, že každý prípravok regeneruje hneď niekoľko oblastí súčasne. Veľká výhoda je v kreatívnosti použitia jednotlivých prípravkov a v jednoduchosti systému, pri ktorom sa môže starať o svoje zdravie preventívne každý sám.

Fyzioterapeut doporučuje: meranie energetických dráh (vitálnej energie tela)

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007