Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  INFRASAUNA

Späť na ponuku

Sauna XXI. storočia: Vodorovná infrasauna amerického typu. Znižuje únavu, zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.

Okrem mimoriadne očividných výsledkov pri problémoch s nadváhou, formovaní postavy, celulitíde a skrášlení pleti, je veľmi účinná na nabíjanie energiou, znižuje napätie, stres a únavu. Hostia počas používania rýchlo zbadajú, že nepociťujú únavu, potrebujú menej spánku, a že sa im zvyšuje fyzická a psychická výkonnosť. Preto po skončení jednej kúry sa hostia pravidelne vracajú na nové ošetrenie, prípadne na novú kúru. Prístroj má viaceré "pozitívne vedľajšie účinky" (vďaka čomu ho využívajú lekári aj prírodní liečitelia): dovtedy pravidelne sa opakujúce nádchy, zápalové ochorenia, alergie zrazu zmiznú, znížia sa bolesti kĺbov, okrem toho infrasauna výrazne pomáha aj pri problémoch s ekzémami a s extrémne suchou pokožkou. Vodorovná infrasauna stimuluje krvný obeh, znižuje nadváhu a stres, posilňuje imunitmý systém, omladzuje a napĺňa energiou celé telo!

Detoxikácia: Detoxikačná schopnosť vodorovnej infrasauny je jedinečná - kým v klasických saunách tvorí 97 % vylúčeného potu voda, v infrasaune je to iba 80 % a zvyšných 20 % tvoria tuk, cholesterol, v tukoch rozpustné jedovaté látky, tažké kovy, kyslé splodiny metabolizmu. Hostia zbavení toxínov sa cítia ľahší, energickejší a silnejší. Lepšie zvládajú stresové situácie, cítia sa uvolnenejší a vyrovnanejší.

Tajomstvom vysokej účinnosti vodorovnej infrasauny je žiarenie v rozpätí 9-10 mikrónov, ktoré spôsobujú rezonanciu molekúl vody v našich bunkách, tým zoslabujú iónové väzby medzi atómami vody a v nich "zakuklené" toxíny, rozpadnuté tukové bunky sa potom z organizmu vylúčia.

Ako pôsobí vodorovná infrasauna?

Vo vnútri sú zabudované infražiariče. Infračervené lúče prenikajú do pokožky a spôsobujú rezonanciu vody a tukových buniek. Počas 30 minút sa spáli 600-800 kcal a stratíme 1800 cm3 potu. Telo sa zbavuje nežiadúcich toxínov, kyselín a iných zbytočných látok.

Čaro infračerveného svetla - čo je vlastne infračervené svetlo?

Infračervené svetlo je čast neviditelného spektra Slnka. Vlnová dĺžka 8-14 ????? Je v súlade s prirodzeným žiarením ľudského tela. Preniká pokožkou do hĺbky 4-6 cm, vytvorí rezonanciu s bunkami a tým dochádza k silnému tepelnému účinku, čo vynikajúco odtučňuje, posilňuje imunitný systém, očisťuje, zmäkčuje pokožku, zmierňuje stres a únavu.

Ožiarenie IČ žiarenie so špeciálnou vlnovou dlžkou 8-14 preniká povrchom pokožky a do hĺbky 4-6 cm prechádza tkanivami.

Infračervené svetlo s vlnovou dĺžkou 8-14. Uholnato-keramické žiarice sú pomocou špičkovej technológie vytvorené tak, aby vyžarovali IČ svetlo s najpriaznivejšou frekvenciou pre naše telo.

Rezonancia 8-14: infračervené vlny kmitajú na tej istej úrovni ako bunky ľudského tela. Vzniknutá rezonancia produkuje teplo a oživuje krvný obeh. Hĺbková rezonancia produkuje teplo. Krvný obeh bude ešte intenzívnejší, tukové tkanivá sa lepšie odbúravajú, pokožka sa vyčistí a bude zamatovo hebká. Imunitný systém sa posilní, zníži sa únava, napätie, podporuje detoxikáciu a navodí pocit zdravia a energie.

Prečo je vodorovná infrasauna omnoho výhodnejšia a bezpečnejšia v porovnaní s kabínovými infrasaunami?

  1. Hlava je vonku. Môžu ju teda používat aj ľudia, ktorým ináč saunovanie robí problémy. Príjem kyslíka je rovnomerný.
  2. Kedže ležíme, zátaž na chrbticu, cievy a srdce je omnoho nižšia, vlásočnice sú uvoľnenejšie. Preto je možné ju odporučiť aj ľudom so srdcovo-cievnymi problémami.
  3. Celé telo je uvolnené, tým sa zo svalov rýchlejšie a ľahšie vylučujú toxické látky.
  4. Rozmiestnenie tepla je v súlade so základnými parametrami pre ľudské telo - "chladná hlava, teplé nohy". V kabínových infrasaunách a klasických saunách je rozloženie tepla pozdĺž tela nerovnomerné, hlavne v trupe a končatinách.
  5. Teplotu je možné nastaviť zvlášt pre hornú aj spodnú časť (v osobitých prípadoch je možné aj použitie iba jednej polovice), možno ju teda odporučiť aj v prípade krčových žíl.

Infračervené i ultrafialové svetlo patria do prirodzeného, neviditelného žiarivého spektra Slnka. UV žiarenie môže opáliť a spáliť našu pokožku, v niektorých prípadoch spôsobuje rakovinu kože.

Tá časť žiarenia Slnka, ktorá nás ohrieva, je infračervená. IČ svetlo používajú na celom svete v inkubátoroch pre novorodencov. Týmto je simulované tepelné prostredie vnútra maternice. IČ svetlo je dokonale zdravé a bezpečné.

Účinky: Úbytok na váhe: bez cvičenia a diéty podporuje látkovú výmenu a spalovanie tuku. Starostlivost o pokožku: čistí póry, viditelne ju omladí a zamatovo zmäkčí. Krvný obeh: oživí krvný obeh, posilňuje žily a celý obehový systém, normalizuje krvný tlak. Zmiernenie bolesti: zmierňuje bolesti zapríčinené odreninami, natiahnutím svalstva, svalovú horúčku, reumatické bolesti a bolesti kĺbov. Pomôže pri liečbe: rýchlejšie sa hoja popáleniny, rezné rany a operačné rany, okrem toho sa stanú sotva viditelnými.

Podľa výskumov japonských, čínskych a amerických vedcov žiarenie vodorovnej infrasauny je presne tou energiou, ktorou liečili starí čínski majstri (zdroj Alternetive Medicine). Teda možno ju použit aj ako zdroj "životnej energie" (chi-energia).

Žiariče sú vyrobené špičkovou technológiou a kontrolované nezávislou japonskou skúšobňou!

Fyzioterapeut doporučuje: ešte výraznejší anticelulitídny účinok dosiahnete kombináciou s Dream healther a lymfodrenážnou masážou

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007