Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  PROGRAM SLENDER LIFE

Späť na ponuku

SWIM TABLE
Slúži k vytáčaniu tela do bokov napína, zpevňuje a zoštíhluje pás, boky, bruško a žalúdok.

SANDBAG TABLE
Ľahkými a rytmickými pohybmi pomáha rozkladať tukové vankúšiky na bokoch, zadočku, stehnách a zároveň ich spevní a zoštíhli.
10 min. = 1000 pohybov

 

LEG TABLE
Cvičenie napodobňuje pešiu chôdzu. Zoštíhli a spevní celé dolné končatiny, zvlášť vnútornú a vonkajšiu stranu stehien. Rozcvičuje bedrové a kolenné kĺby a upravuje krvnú cirkuláciu v dolných končatinách.
10 min. = 3 km chôdze

SIT UP TABLE
Spoločne s Vami robí cvičenie ,,sed-ľah" , pri ktorom trénuje brucho, stehná, lýtka a dolné chrbtové partie.
10 min. = 180 pohybov ,,sed-ľah"

WAIST, TUMMY, HIP TABLE
Ľahko rytmicky zdvíha a spúšťa nohy. Napína a zoštíhľuje pás, brucho, boky, posilňuje dolnú časť chrbta a zlepšuje tvar sedu.
10 min. = 900 striedavých pohybov dolnými končatinami

STRETCH TABLE
Precvičuje celé telo. Masírovaním precvičuje krčnú a bedrovú chrbticu. Upevňuje hrudný koš, prsia, brucho a lýtka. Zmenšuje nadbytok tuku na pažiach. Zlepšuje celkové držanie tela.

VIBRATOR TABLE
Dáva Vám pocit príjemnej relaxácie. Povzbudzuje a zlepšuje krvný obeh, pomáha uvolňovať prebytočnú vodu a toxické látky z tela.


Čo je to SLENDER LIFE?
Je pomenovanie pre 7 mechanických stolov, ktoré poháňajú elektromotory. 70 minút cvičenia na stoloch v našom salóne nahrádza počtom pohybov až 7 hodín tradičnej gymnastiky.

Pre koho je cvičenie určené?
Pre všetkých, ktorý chcú robiť niečo pre svoje zdravie a svoju kondíciu. Doporučuje sa pre tých, ktorí majú problémy s chrbticou, kĺbmi, astmatikov, pre ženy po pôrode, pre ľudí s poruchami krvného obehu, kŕčovými žilami a v neposlednom rade pre všetkých, ktorí majú ťažkosti spojené s nadváhou.

Ako cvičenie prebieha?
Na každom stole ležíte 10 minút a stroje Vám pomáhajú cvičiť. Cvičenie je založené na izometrických cvikoch, ktorými "pomáhame" pri cvičení jednotlivým stolom t.j. každá klientka cvičí podľa svojej kondície. Ak má niekto vybudovanú kondíciu môže sa aktívne zapájať do cvičenia celých 10 minút. Na druhej strane je tu možnosť cvičenia aj pre tých, ktorí nemajú kondíciu alebo zo zdravotných dôvodov nemôžu aktívne cvičiť. Postupne sa precvičia všetky svalové skupiny a kĺby.

Aké budete mať výsledky?
Záleží to úplne od Vás a to podľa toho ako pravidelne budete chodiť cvičiť, aký máte metabolizmus, či ste ochotná zmeniť svoje stravovacie návyky ap. Pomocou týchto stolov výrazne spevníte a zoštíhlite celú svoju postavu. Po každom cvičení budete cítiť nárast svojej energie a zároveň si odpočiniete a uvoľníte sa. V neposlednom rade zlepšíte svoj celkový zdravotný stav.

Vstupná a výstupná analýza:
Po príchode do nášho salónu spracujeme Vašu vstupnú kartu, urobíme merania postavy /na 10 miestach / a odváženie. Z týchto údajov spracuje počítač analýzu Vašej postavy. Po ukončení cvičebnej kúry urobíme nové merania a počítačovú analýzu postavy - obdržíte teda doklad o dosiahnutých výsledkoch.

Fyzioterapeut doporučuje: ešte výraznejšie účinky docielite kobináciou s Dreamhelather, infrasauna a lymfodrenážna masáž

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007