Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt
Ponuka:  Originálna TDP lampa


OBJEDNAŤ

Ako TDP lampa funguje?

Keď sa minerálna platňa nahreje na určitú teplotu (cca.280 °C), vyžaruje jedinečné bio-spektrum elektromagnetických vĺn v rozsahu 1-25 mikrónov, ktoré absorbuje ľudské telo. Prijímaná energia urýchľuje mikrocirkuláciu a metabolizmus, posiľňuje imunitný systém a dosahuje krátkodobé a dlhodobé zmiernenie bolestí. Spolu s ožarovaním dochádza k účinku tepla, ktoré povzbudzuje bunky k vnútorným termickým reakciám. Tým sa zlepšuje prekrvenie a zásobovanie buniek. Obzvlášť účinné je prehrievanie teplom plôch s akupunktúrnymi bodmi, ktoré podľa tradičnej čínskej medicíny (TCM) regulujú energetický systém človeka a ovplyvňujú zdravie a blaho.Vysvetlenie Bio-frekvenčného spektra

Čo je to bio-frekvenčné spektrum? Bio-frekvenčné spektrum je označenie frekvencie a spektra elektromagnetického žiarenia vychádzajúceho z tela. Bio-frekvenčné spektrum nie je totožné s popisom frekvencie a spektra vlnovej dĺžky. Zistilo sa, že existencia a zmeny vyžarovania elektromagnetického žiarenia zo živých organizmov nielenže súvisí s funkčným stavom organizmu ako takého, ale tiež odráža jeho zdravotný stav. Experimenty potvrdili, že telo je prirodzeným zdrojom, ktorý do okolia nepretržite vysiela signály o svojich životných podmienkach. V porovnaní s inými zdrojmi je však táto energia pomerne slabá. V ľudskom tele sa však bio-frekvenčné spektrum sústreďuje predovšetkým v oblasti medzi infračervenými lúčmi a mikrovlnami. Teória bio-frekvenčného spektra je založená na poznaní, že pokiaľ živý organizmus dostane podnet z vonakjšieho prostredia vo forme bio-frekvenčného spektra, ktoré je mu prirodzené, tak dochádza v oraganizme k spušťaniu samo ozdravných procesov.Originálna TDP lampa môže pomôcť pri:

akné - angína pectoris - artritída - astma - bolesti hlavy - bolesti chrbta - bolesti kĺbov - bolesti kolien - bolestiach podbrušia - bolesti zubov - bronchitída - celulitída - citlivosť na počasie - cukrovka - ekzémy - fraktúry - gastritída - hepatitída - herpes - hnačka - chrápanie - chrípka - chronické bolesti - impotencia - infekcie rán - ischias - kožné vredy - menštruačné problémy - migréna - nádcha - napätie - natiahnutie šliach - nespavosť - popáleniny - neurodermitída - nočné pomočovanie - omrzliny - osteoporóza - prostata - plesne - reuma - seknutie v krížoch - únava - vredy - vysoký krvný tlak - vytknutie atď.

Napr.:

Dr. Stuart Golden liečil 80-ročnú pacientku v Orlande na Floride, ktorá veľa rokov trpela na artritídu až do takej miery, že aj najmenší pohyb tela jej spôsoboval ničivú bolesť. Po tom, čo Dr. Golden aplikoval pacientke viacfrekvenčné bio-spektrum po dobu 7 dní, bola schopná pohnúť sa bez akejkoľvek bolesti a začala sa opätovne venovať vareniu, ktoré milovala, avšak kvôli bolestiam sa ha musela na mnoho rokov vzdať.

Hal Camp, reflexológ z Bell-flower, Kalifornia, spolupracuje s pani K.C. - 60-ročnou dámou, vysokou 152 cm a vážiacou 63,5 kg. Obe kolená mala postihnuté ťažkou artritídou a už roky sa mohla pohybovať len pomocou palice. Po 15 dňoch aplikácie viacfrekvenčného bio-spektra pani viac nepotrebovala na pomoc palicu a bolesť sa značne zmenšila.Vhodná pre:

  • masérov
  • fyzioterapeutov
  • liečiteľov
  • lekárov
  • akupunkturistov
  • na domáce použitie

GOU GONG® ... je originál

Upozornenie na imitácie resp.plagiáty

Len firma T&K Silicate Europe GmbH má výhradné právo distribuovať originálnu TDP lampu zo Silicate Research Inštitút Čína. Tento inštitút je objaviteľom TDP lampy.

Len TDP lampy zo Silicate Research Inštitút Čína, ktoré sa distribuujú pod obchodnou značkou Gou Gong® a Changle majú patentovanú technológiu (platňa s 33 minerálmi).

Len TDP lampy tohto inštitútu, ktoré sa distribuujú pod značkou Gou Gong®, získali v roku 1986 vyznamenanie na medzinárodnom veľtrhu v Európe (Záhreb a Brusel).

Len TDP lampy zo Silicate Research Inštitút, ktoré sa distribuujú pod značkou Gou Gong®, prešli úspešne množstvom medicínskych skúmaní na Akadémii pre vedu v Číne (štátne zariadenie a najvyššia vedecká inštancia s cca 80 pridruženými výskumnými ústavmi, porovnateľná s Max Planck Inšitút resp. Frauenhofer Inštitút).

Späť na ponuku

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007