Vibračná metóda je určená pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť viditeľné výsledky pri vyformovaní postavy, chudnutí, odstraňovaní celulitídy a zlepšenie celkového zdravotného stavu za veľmi krátky čas !!! Je to vyslobodenie pre ľudí s nadváhou, celulitídou a osteoporózou!!!
Počet prístupov:
Akcia E-shop
Úvod Ponuka O nás Články Spolupráca Kontakt

Spolupráca

Čo Vám ponúkame

Ponúkame Vám spoluprácu so spoločnosťou, ktorá od svojho vzniku sa prostredníctvom kavalitných výrobkov (Regeneráciá v pentagrame® ) stala priekupníkom alternatívnej medicíny nielen u nás ale aj vo svete, kde v priebehu krátkej doby získala mnohé ocenenia a podporu užívateľov aj odbornej verejnosti.
Spoločnosť je držiteľom ISO 9001:2000.

Ako môžete začaž spoluprácu? Veľmi jednoducho!

Môžete sa stať členom klubu a tým to začne, výhody člena klubu:

  1. nákup za veľkoobchodné ceny
  2. ročné predplatné klubového magazínu
  3. klubové poradne a prednášky podľa ponuky
  4. čerpanie zliav v rozšírených ponukách služieb (Wellness Energy Slender Life)
  5. možnosť odporučania členstva v klube ďalším záujemcom
  6. čerpanie bonusových odmien vo forme zliav na ďalší nákup
  7. za ďalších podmienok nárok čerpania bonusových odmien formou finančnej odmeny- možnosť kontinuálneho vzdelávania, formou edukačných školení vedených špičkovými odborníkmi
  8. možnosť získať zastúpenie spoločnosti

Skvelá možnosť!!!

Teraz sa môžte stať členom klubu keď si zakúpite minimálne 2 produkty rady Regeneráciá v pentagrame® (Vironal, Regalen, Renol, Gynex, Korolen). Stačí ak si zakúpite tieto produkty prostredníctvom nášho e-shopu a vyplníte zmluvu, ktorú Vám ihneď zašleme spolu s produktami na dobierku a po spätnom zaslaní a zaregistrovaní Vašej zmluvy môžete plne využívať výhody členstva v klube, čo Vám potvrdíme e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšia možnosť ako sa stať členom je osobným registrovaním za členský poplatok 800,- Sk / 26,56€ , za ktorý získate 1 produkt z rady Regeneráciá v pentagrame® (Vironal, Regalen, Renol, Gynex, Korolen).

K ďalšej aj profesionálnej spolupráci je nutné osobné jednanie.

Vhodné pre odbornú verejnosť, lekárov, masérov, wellness a fit centrá, rahabilitačné zariadenia, kozmetiky, liečiteľov, čajovne, bylinné predajne ale aj širokú laickú verejnosť.

Oslovenie:
Titul:
Meno:
Priezvisko:
Ulica: Číslo:  
PSČ: Mesto:
Telefón:
E-mail:
Poznámka:
 

ZASIELAŤ NOVINKY NA E-M@IL
(napíšte Váš e-mail a stlačte ENTER)

.::admin::.

Čo ponúkame?

U nás možnosť platiť aj s Accorservices Ticket Energy a Ticket Multi, Sodexho Flexi pass, Universal pass, Vital pass a Relax pass, Cheque Dejeuner Cadhoc a Medical :

Možnosť financovania aj zo sociálneho fondu firmy.

Design & code by STech © 2007